O MNIE

AmiRocznik ’90. Mimo wieku, ani myśli dorosnąć, takie z niej duże, głupiutkie dziecko. Lubi rysować i oglądać filmy animowane – powolutku zbiera własną kolekcję na DVD. Kiedyś zarażona wirusem mangozjebstwa – sporadyczne czytanie mang i oglądanie anime pozostało do dzisiaj. Wirus również na stałe zostawił swoje piętno w dłoniach, co skutkuje stylem rysowania. Zapalona kociara, matka trzech futer. Kiedyś z umiłowaniem patrzyła na wiewiórki, teraz pierwsze miejsce zajmują mruczki. W następnym wcieleniu chciałaby być trenerką Pokemon. Antyspołeczne ciele. Mieszkanka Szczecina.

Oto ja, w dużym skrócie. Na imię mi Ania, w Internecie znana jako Ami lub Aminako. Po wielu namowach mojego chłopaka w końcu zdecydowałam się założyć tę stronę, którą w dużej mierze dedykuję swoim pracom, tym najnowszym, jak i tym archiwalnym, które swego czasu były opublikowane na moim profilu deviantART.

Nie mam zbyt wielu zainteresowań, wręcz powiem, że żadnych – rysowanie nie, ponieważ nie spędzam każdej wolnej chwili rysując, nie pochłania mnie to całkowicie. O rysowaniu jako pasji mogłam powiedzieć spory czas temu, kiedy tak naprawdę po szkole nie robiłam nic innego, tylko siedziałam nad kartką. Obecnie długo muszę czekać na przypływ dużej ilości weny, aby coś spod mojej ręki powstało. Gry też nie wchodzą w skład moich zainteresowań. Pogram czasem w Pokemony, częściej w windowsowego pasjansa, sporadycznie w gronie znajomych w planszówki. Sport, muzyka? Nie… Jestem leniwą bułą i wolę spać, więc sport odpada w pierwszej turze. A muzykę traktuję jako rozrywkę, która ewentualnie zabija ciszę.

Lubię spokój, mój wymarzony dzień spędziłabym na kwiecistej łące, pod wielkim drzewem z garścią liczi. Byleby tylko odpocząć od zgiełku miasta. No, może dołożyłabym jeszcze jakiegoś kota.

 facebook.com/PuddingSquirrel
► aminako.deviantart.com
► aminako.tumblr.com
► youtube.com/aminako90

Jeżeli chcesz się ze mną skontaktować, to pisz!